Profesionālās praktiskās automašīnas vai motocikla vadīšanas iemaņas – nodrošina satiksmes dalībnieku un gājēju drošību. Kompetentu apmācību iesācējam, autovadītāja tiesību iegūšanai, var nodrošināt tikai atbildīgs, uzmanīgs un augsti kvalificēts auto instruktors, kam ir daudzu gadu braukšanas pieredze. Tieši šādi speciālisti strādā Xstatus autoskolā, kas tika atvērta Rīgā, 2017.gadā.

Vadītāja tiesību apmācības īpatnības Xstatus

Xstatus – autoskola Rīgā, kura dod iespēju lēti saņemt profesionalās iemaņas un vadītāja tiesības populārām transportlīdzekļu kategorijām: A, B, C, D, E.

Augsti kvalificēti auto instruktori kompetenti palīdzēs vadītājam-iesācējam apgūt teoriju dažādas transportlīdzekļu kategorijas automašīnu vadīšanai, kā arī iemācīs, kā pareizi pielietot šīs zināšanas praksē. Rezultātā kursants teicami nokārtos kvalifikācijas eksāmenu autoskolā, netraucēti iegūs vadītāja tiesības un varēs kompetenti un zinoši vadīt automašīnu pat visekstremālākajās situācijās un sarežģītos laika apstākļos.

Pierakstīties autoskolā Xstatus ir vienkārši. Lai to izdarītu, vienkārši atstājiet mājas lapā pieteikumu vai apmeklējiet kādu no birojiem. Augstas kvalitātes apmācība ar individuālu auto instruktoru, elastīgs nodarbību grafiks, kā arī adekvātas cenas autovadītāju kursi – tā ir mūsdienīgas autoskolas Xstatus viena no priekšrocībām.

Tāpat autoskolas Xstatus paspārnē aktīvi darbojas Xmoto komanda, kura specializējas iesācēju motociklistu apmācībā. Šeit kursanti tikai 15 akadēmiskajās stundās iegūs teorētiskās zināšanas, kā arī iemācīsies virtuozi vadīt kategorijas A, A1, A2 un AM motociklus. Nodarbības vada pieredzējis auto instruktors, praktisko un teorētisko nodarbību vietās ir iespēja ērti novietot savu personīgo transportu.