Xstatus autoskola

aicina uz autoapmācību

Laipni lūdzam

mūsu autoskolā

Profesionāls auto instruktors

Cilvēkam, kurš Jūs mācīs vadīt automašīnu, ir liels autovadītāja stāžs, atbilstoša kvalifikācija un viņš varēs padalīties ar noderīgiem padomiem, kuri noteikti būs noderīgi eksāmena nokārtošanai un arī patstāvīgai braukšanai.

Mūsdienīgs autoparks

Mēs apmācam kursantus vadīt mūsdienīgas automašīnas, kuras aprīkotas ar papildus pedāļiem, ar kuru palīdzību instruktors var īstajā brīdī palīdzēt kursantam.
Ar mums – drošas praktiskās nodarbības.

Augsts procents nokārtotu eksāmenu

Lielākā daļa mūsu kursantu nokārto valsts eksāmenu un ar pirmo reizi tiek saņemta vadītāja apliecība.

Apmācības maksa

Mēs piedāvājam pilnu apmācības kursu, jebkuras transportlīdzekļu kategorijas tiesībām, par pieņemamu cenu.

Pieredzējis pasniedzējs

Pasniedzējs, kurš mācīs kursantiem teorijas pamatus, jau ilgu laiku nodarbojas ar to, pilnībā pārzin savu disciplīnu un spēj skaidri un saprotami pasniegt to apmācāmajiem. Ar pareizas pieejas palīdzību, ceļu satiksmes noteikumi tiek labi iegaumēti.

Ērts grafiks

Mūsu autoskola ir piemērota gan studentiem, gan arī tiem, kuri visu dienu ir aizņemti darbā. Mēs palīdzēsim izvēlēties tādu grafiku, kurā Jums būs pietiekami daudz laika apmācībai, nekaitējot Jūsu pamata mācībām vai darbam.

Draudzīga atmosfēra

Mēs labi saprotam, ka ikvienam ir jasāk ar kaut ko, tāpēc atbalstām autovadītājus iesācējus, dalāmies vērtīgajā pieredzē un dodam padomus.

Pieteikšanas forma

Teorija

Kvalificētu skolotāju laba pasniegšanas metode


Prakse

Mūsdienīgs autoparks, profesionāli instruktori


Eksāmens

Eksāmenu nokārtošana dažādām transportlīdzekļu kategoriju tiesībām


Jaunumi

Autoskolā Xstatus - B kategorijas tiesības var iegūt ikviens!

Šobrīd B kategorija autoskolā tiek uzskatīta par vispieprasītāko. Tie autovadītāji, kuri veiksmīgi nokārtojuši dotās kategorijas kursu, ir tiesīgi vadīt transportlīdzekli ar maksimālo pasažieru sēdvietu skaitu līdz astoņām, kā arī ar atļauto masu līdz 3,5 tonnām.